ŁADUJĘ

Wpisz aby wyszukać

Klub CaliVita

Klub CaliVita

Klub CaliVita to grupa ludzi, którzy chcą żyć zdrowo i ograniczać skutki działania niekorzystnych czynników środowiska na swój organizm. Dla Klubowiczów ważne jest zdrowie własne jak i zdrowie swojej rodziny. W obecnych czasach mamy do czynienia z „ogromem” chorób określanych mianem cywilizacyjnych, a związane się to z życiem na coraz „wyższych obrotach”, gdzie nie ma czasu na przygotowywanie kompleksowych, zrównoważonych i zdrowych posiłków, a przecież od tego zależy nasze samopoczucie.

Firma CaliVita posiada w swojej ofercie, szeroką gamę 100% naturalnych suplementów diety, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Każda osoba należąca do Klubu CaliVita może wybierać z oferty suplementy w zależności od przypadłości, wieku, płci czy grupy krwi.

Zalety przynależności do Klubu CaliVita

 • Przystępując do Klubu CaliVita – bez zobowiązań możesz kupować suplementy po cenie klubowej, o ok. 33% niższej od ceny detalicznej.
 • Będziesz należał do grupy kilku tysięcy osób, które ufając produktom CaliVita pozbyły się problemów zdrowotnych.
 • Uzyskasz możliwość zakupu produktów dostępnych w ofercie globalnej.
 • Dokonując zakupów nabędziesz możliwość uzyskania dodatkowych rabatów, premii, bonusów.
 • Polecając produkty których używasz innym osobom, możesz uzyskać jeszcze większe rabaty, a nawet możesz na tym zarabiać.
 • Firma organizuje wiele szkoleń z zakresu biznesu i zdrowia, aranżuje spotkania ze specjalistami – lekarzami.
 • Produkty możesz zamawiać na wiele sposobów, bezpośrednio z dostawą do domu. Masz też możliwość bezpośredniego zakupu w jednym z kilku Salonów Sprzedaży CaliVita w Polsce, tj w.: Wojcieszynie k/Warszawy, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i we Wrocławiu.Także poza jej granicami.
 • Jako Klubowicz otrzymujesz mailowo lub pocztą tradycyjną gazetkę CaliNews, w której znajdziesz aktualności produktów,firmy, biznesu, ale przede wszystkim wiele informacji na temat zdrowia i profilaktyki.

Jeszcze więcej zalet członkostwa w Klubie

 1. Kupujesz co chcesz, kiedy chcesz i w takich ilościach jakie Ci pasują.
 2. Nie masz obowiązku dokonywać comiesięcznych zakupów.
 3. Członkostwo w klubie jest ważne rok, a żeby je przedłużyć wystarczy zrobić zakup raz w roku (korzystając z produktów).
 4. Jeśli nie przedłużysz członkostwa w terminie, po prostu tracisz możliwość z korzystania z przywilejów członka Klubu CaliVita.
 5. Będąc Klubowiczem korzystającym z produktów zyskujesz zdrowie.

Jak zostać Klubowiczem CaliVita?

Aby zostać klubowiczem wystarczy, że złożysz w sklepie zamówienie na minimum 85 zł już w cenach Klubowych (niższych). Za tę kwotę otrzymujesz wybrany produkt, ale również STARTER z podstawowymi informacjami (bez żadnych dodatkowych opłat). Twoje zamówienie zostaje przekazane do Centrali, gdzie czeka na realizację. O wszystkim jesteś informowany na bieżąco.

STARTER zawiera:
– pełny ilustrowany katalog produktów opisujący wszystkie preparaty,
– wydanie aktualnego numeru czasopisma CaliNews,,
– kartę klubową,
– „Nową jakość życia” dzięki której odkryjesz sposób, jak płacić mniej za produkty lub stworzyć na ich bazie własny biznes.

Nowa jakość życja

Jak złożyć zamówienie?

 1.  Wypełniasz formularz zgłoszenia, następnie dokonaj wyboru produktów za kwotę minimum 85 zł w cenach klubowych i sfinalizuj zakup. Nie ma żadnych dodatkowych opłat członkowskich. Wyrobienie Karty Klubowej jest bezpłatne!
 2. Otrzymujesz od firmy CaliVita paczkę zawierającą wybrane produkty, starter, fakturę oraz dodatkowe informacje.
 3. Po nadaniu numeru Klubowego jesteś pełnoprawnym członkiem Klubu CaliVita i możesz korzystać z wszelkich przywilejów klubowych.
 4. Będąc Klubowiczem, który wpisał się bezpośrednio u mnie masz możliwość korzystania z mojej pomocy w tematyce zdrowotnej i suplementów (produktów CaliVita). W razie jakichkolwiek problemów z wysyłką czy zamówieniami służę pomocą.